Ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních

Ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče osobní asistent/ka ( pečovatelka ). Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 85 Kč, max. 130 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. místo výkonu práce: Žabovřesky nad Ohří - jedná se o terénní sociální službu ( nelze zadat přesnou lokalitu ). Jedná se o osobní asistenci (registrovaná sociální služba), poskytovanou klientům v místě jejich bydliště. Klienty jsou převážně senioři, v menšině pak zdravotně znevýhodnění lidé či děti, resp. jejich rodiče. Osobní asistent pomáhá s úklidem domácnosti, přípravou jídla, s oblékáním, doprodem k lékaři. Klientovi poskytuje společnost a společenský kontakt, pokud to zdravotní stav klienta vyžaduje, tak i pomoc s osobní hygienou, polohování atd. Pro tuto pracovní pozici jsou vhodní pouze uchazeči s prokazatelnou praxí v tomto oboru. Služba je poskytována 2x - 3x týdně v pracovních dnech v rozsahu 6 hodin. Kurz pracovníka v sociálních službách - info v rámci osobního pohovoru. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky Po - Pá 8-16.30... Pracoviště: Domácí asistenční a pečovatelská služba - Hewer - Litoměřice, Máchova, č. 176, Litoměřice, okres Litoměřice, 412 01 Litoměřice 1. Informace: EliškaKirchnerová, +420 736 505 417, personalistka@hewer.org . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice, poslední změna: 2016-12-02T01:31:04.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: osobní asistent/ka ( pečovatelka )
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Litoměřicích
Kraj: Ústecký
Okres: Litoměřice
Mzdové rozpětí od: 85
Mzdové rozpětí do: 130
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce: Žabovřesky nad Ohří - jedná se o terénní sociální službu ( nelze zadat přesnou lokalitu ). Jedná se o osobní asistenci (registrovaná sociální služba), poskytovanou klientům v místě jejich bydliště. Klienty jsou převážně senioři, v m...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Domácí asistenční a pečovatelská služba - Hewer
Ulice: Máchova
Obec: Litoměřice
: Předměstí
Kontaktní osoba: EliškaKirchnerová
Kontaktní telefon: +420 736 505 417
Kontaktní email: personalistka@hewer.org
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.