Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče Osobní asistenti v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 85 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. z: 18.10.2016 Dohoda o provedení práce Místo výkonu práce: Nový Jičín Datum nástupu: listopad 2016 Vzdělání: sociální, zdravotní nebo akreditovaný kurz MPSV Požadavky:odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV – Osobní asistent nebo obdobný); vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru; orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná; vhodné pro studenty VOŠ, VŠ sociálního směru, nebo studenty 3 a 4 ročníku SŠ se zdravotnickým či ošetřovatelským zaměřením; komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance; výhodou řidičský průkaz sk. B Hlavní pracovní náplň: Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů: . pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy, . pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně, . pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru, . pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík, . pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny, . pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy, . doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři, . pomoc při vyřizování běžných záležitostí, . a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách Nabízíme: zaškolení, zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci; získání odborné praxe Kontakt: Přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na email: asistencenj@czp-msk.cz Kontaktní osoba: Marie Mayerhofferová, DiS. Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně... Pracoviště: Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.s., detašované pracoviště Nový Jičín, Sokolovská, č. 617, Nový Jičín, okres Nový Jičín, 741 01 Nový Jičín 1. Informace: Kontaktní e-mail, asistencenj@czp-msk.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín, poslední změna: 2016-10-19T00:45:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Osobní asistenti v oblasti domácí péče a terénních sociálních sl
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Novém Jičíně
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Nový Jičín
Mzdové rozpětí od: 85
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: z: 18.10.2016 Dohoda o provedení práce Místo výkonu práce: Nový Jičín Datum nástupu: listopad 2016 Vzdělání: sociální, zdravotní nebo akreditovaný kurz MPSV Požadavky:odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný k...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.
Ulice: Sokolovská
Obec: Nový Jičín
: Nový Jičín
Kontaktní osoba: Kontaktní e-mail
Kontaktní email: asistencenj@czp-msk.cz
Kraj: Moravskoslezský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.