Datum:
17.8.2016
WebID:
W2BMVT

Orion 8roční kříženec jezevčíka

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kříženec
Pohlaví: pes
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Cena: Dohodou
Země: Slovenská republika

Popis

Kříženec - jezevčík drsnosrstý - Orion se našel u nás v obci. Psík nedokázal našlap. na př. tlapku a celkově byl ve velmi zlém stavu. Orion by se hodil do rodiny, ale i ke staršímu osamělému pánovi, který by byl zároveň výborný společník. Orion je kříženec jazevčíka, je dost žravý, takže když ho někdo adoptuje, třeba dávat pozor na linii. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adop. poplatku.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám