Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné

Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě Vedoucí oddělení životního prostředí. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč, max. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Předpoklady pro výkon funkce: uchazeč(ka) musí být státním občanem České republiky, pokud je cizím státním občanem, musí mít v České republice trvalý pobyt, dosáhl(a) 18 let, je způsobilý(á) k právním úkonům, je bezúhonný(á), ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem Další předpoklady: vysokoškolské vzdělání ukončené státní zkouškou Výhodou je: · praxe ve státní správě či samosprávě · vzdělání zaměřené na problematiku ŽP · zkouška ZOZ v oblasti ŽP · organizační schopnosti · umění jednat s lidmi (dobré komunikační vlastnosti) · uživatelská znalost práce na PC · řidičské oprávnění skupiny B Platové zařazení: 11. platová třída Předpokládaný nástup do pracovního poměru: leden 2017 nebo dle dohody Písemná přihláška uchazeče(ky) k vyhlášenému výběrovému řízení musí obsahovat jeho: Jméno, příjmení, příp. titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (u cizího státního občana číslo dokladu k povolení pobytu), datum a podpis uchazeče(ky). K přihlášce připojí uchazeč(ka) tyto doklady: a) životopis, ve kterém uchazeč(ka) uvede údaje o dosavadních zaměstnáních, o odborných znalostech a dovednostech v uvedené oblasti, b) výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce (originál nebo ověřenou kopii), u cizích státních příslušníků doklady dle zákona č. 312/2002 Sb., § 6 odst. 4 písm.b), c) ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém (ukončeném) vzdělání d) osvědčení podle zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon funkcí ve státních orgánech a organizacích ČR, SR, ve znění pozdějších předpisů Lhůta pro podání přihlášky: do 31.10.2016 Bližší informace o pracovní náplni na tel. 325 600 201 Způsob podání přihlášky: v zalepené obálce, na které bude výrazně uvedeno „NEOTVÍRAT – výběrové řízení – VO ŽP“ adresované na tajemníka MěÚ Ing. Martina Suchánka, Jiřího náměstí 20/I., 290 31 Poděbrady, doručené osobně do podatelny MěÚ Poděbrady, nebo odeslané poštou na uvedenou adresu. Na zadní straně obálky bude uvedeno jméno, příjmení a adresa uchazeče. Po skončení výběrového řízení budou všem uchazečům jejich písemné materiály poskytnuté k výběrovému řízení vráceny. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení, a to i v jeho průběhu. Uchazeči nemají právo se proti zrušení výběrového řízení odvolat... Pracoviště: Město Poděbrady, Jiřího náměstí, č. 20, Poděbrady, okres Nymburk, 290 01 Poděbrady 1. Informace: AlenaNováková. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk, poslední změna: 2016-09-27T01:15:28.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Vedoucí oddělení životního prostředí
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce v Nymburku
Kraj: Středočeský
Okres: Nymburk
Mzdové rozpětí od: 20000
Mzdové rozpětí do: 30000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Předpoklady pro výkon funkce: uchazeč(ka) musí být státním občanem České republiky, pokud je cizím státním občanem, musí mít v České republice trvalý pobyt, dosáhl(a) 18 let, je způsobilý(á) k právním úkonům, je bezúhonný(á), ovládá jednací jazyk a spl...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Poděbrady
Ulice: Jiřího náměstí
Obec: Poděbrady
: Poděbrady I
Kontaktní osoba: AlenaNováková
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.