Odborní fakturanti Fakturant/fakturantka.

Odborní fakturanti Fakturant/fakturantka. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč, max. 22000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-07. Volných pracovních míst: 1. Nabízíme stabilní pozici v dynamické společnosti. Požadavky/náplň práce: a) znalost fakturace a praxe v oboru b) alespoň 1 rok praxe s vystavováním faktur a zadáváním přijatých faktur c) znalost vybraných oblastí DPH týkající se vystavování daňových dokladů – tj. náležitosti daňových dokladů, datum uskutečnění zdanitelného plnění apod. d) znalost fakturace do států EU v cizích měnách – tj. dodání zboží do členských států EU a třetích zemí e) znalost INTRASTATU f) evidence přijatých faktur – naskladňování zboží, znalost vybraných ustanovení ZDP týkající nároku na odpočet DPH na vstupu vč. pořízení zboží z jiného členského státu g) kontrola cen při naskladňování+ přeceňování h) komunikace se zákazníky či dodavateli ohledně dokladů – tj. opravy, žádosti o daňové doklady apod. i) s ohledem na kontrolní hlášení kontrola správnosti údajů v zakázkách, práce a adresářem j) požadujeme pečlivost, rychlost, naprostou spolehlivost, částečně samostatnost.. Pracoviště: PEDDY Group s.r.o.-2, Podkrušnohorská, č. 240, Litvínov, okres Most, 436 03 Litvínov 3. Informace: SimonaPtáčková, +420 774 509 233, administrativa1@peddy.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most, poslední změna: 2016-12-07T00:55:39.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Fakturant/fakturantka
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Mostě
Kraj: Ústecký
Okres: Most
Mzdové rozpětí od: 18000
Mzdové rozpětí do: 22000
Pracovní poměr od: 7.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Nabízíme stabilní pozici v dynamické společnosti. Požadavky/náplň práce: a) znalost fakturace a praxe v oboru b) alespoň 1 rok praxe s vystavováním faktur a zadáváním přijatých faktur c) znalost vybraných oblastí DPH týkající se vystavování daňovýc...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: PEDDY Group s.r.o.
Ulice: Podkrušnohorská
Obec: Litvínov
: Chudeřín
Kontaktní osoba: SimonaPtáčková
Kontaktní telefon: +420 774 509 233
Kontaktní email: administrativa1@peddy.cz
Kraj: Ústecký
Telefon: 774 509 233
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.