Ochrana a ostraha, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Pracovníci ostrahy, strážní Vrátný - pracovník ostrahy. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9900 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. místo výkonu práce : Rýmařov, tř. Hrdinů 59 Náplň práce: " denní a noční 12ti hodinové směny (vždy 1 pracovník ve službě) " poskytování informací návštěvníkům, výdej a evidence klíčů " ostraha objektu - kontrolní obchůzky " evidence a kontrola vozidel a osob Požadujeme: " trestní bezúhonnost " střední vzdělání (alespoň výuční list) " samostatnost , spolehlivost, zodpovědnost " zdravotní stav umožňující bezproblémové vykonávání pracovní náplně (přijmeme i osoby se změněnou pracovní schopností nebo v invalidním důchodu, pokud budou schopny vykonávat náplň práce) Mzda: základní měsíční plat od 9.900, -Kč Nástup: dle dohody Způsob příjímání nových zaměstnanců: V případě zájmu uchazeč pošle strukturovaný životopis na ředitelství do Přerova (DELTA 3 Přerov spol. s r.o., Palackého 3, 750 02 Přerov, nebo na E-mail: cbsdelta@volny.cz ). Vybrané uchazeče telefonicky pozveme na prohlídku pracoviště. Dále bude následovat: - po telef. sjednání termínu, schůzka s inpektorem DELTY 3 přímo na pracovišti v Rýmařově - předání tiskopisů k vyplnění (osobní dotazník) - vstupní lékařská prohlídka (u smluvního praktického lékaře našeho klienta v Rýmařově) - sepsání a předložení pracovní smlouvy a dalších potřebných dokumentů, nástupní školení, výdej výstroje, zaškolení ( tohle vše proběhne přímo v Rýmařově na pracovišti)... Důležité upozornění pro uchazeče: - na ředitelství DELTY 3 posílejte poštu výhradně obyčejně (nikoliv doporučeně)… - nechoďte bez pozvání na pracoviště (zde najdete pouze vrátného, který není oprávněn poskytnout vám jakékoliv informace o firmě a není oprávněn vás po pracovišti provést!) … Z : 20.9.2016. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: DELTA 3 Přerov spol. s r.o. - pracoviště Rýmařov, třída Hrdinů, č. 1327, Rýmařov, okres Bruntál, 795 01 Rýmařov. Informace: MilanKapoun, +420 581 217 531,602 754 469. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál, poslední změna: 2016-10-13T01:25:29.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Ochrana a ostraha
Požadovaná profese: Strážný
Upřesnění pozice: Vrátný - pracovník ostrahy
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce v Bruntále
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Bruntál
Mzdové rozpětí od: 9900
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: místo výkonu práce : Rýmařov, tř. Hrdinů 59 Náplň práce: " denní a noční 12ti hodinové směny (vždy 1 pracovník ve službě) " poskytování informací návštěvníkům, výdej a evidence klíčů " ostraha objektu - kontrolní obchůzky " evidence a kontrola vozide...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: DELTA 3 Přerov spol. s r.o.
Ulice: třída Hrdinů
Obec: Rýmařov
: Rýmařov
Kontaktní osoba: MilanKapoun
Kontaktní telefon: +420 581 217 531,602 754 469
Kraj: Moravskoslezský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.