Obchodně technický poradce pro špičkové zkušební zařízení

Prodej univerzálních zkušebních strojů pro vyhodnocování mechanických vlastností materiálu např. pevnost, tažnost, tvrdost aj. v České a Slovenské republice. Technická podpora zákazníkům v rámci vyhledávání správného technického řešení pro jejich aplikace. Vyhledávání nové klientely. Mapování trhu, budování a rozvoj obchodních vztahů s dodavateli na jedné straně a zákazníky na straně druhé. Vymýšlení obchodní strategie produktu. Zpracování zakázek od poptávky, přes nabídkové řízení, vyjednání smluvních podmínek, realizaci projektu až po jeho kompletní předání zákazníkovi. Obchodní administrativa, zpracování výběrových řízení. Každoroční školení v zahraničí u našich partnerů v zahraničí.

Nabízíme

 • Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s atmosférou rodinné firmy.
 • Nestereotypní práci s prvotřídními technologiemi.
 • Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností.
 • Odborná školení i u zahraničních partnerů.
 • Mobilní telefon a notebook.
 • Zaměstnanecké benefity (stravenky, provizní systém za prodej produktů, roční bonusy, dodatečná dovolená, pojištění, příspěvek na cizí jazyk, možnost využití automobilu k osobnímu využití, firemní akce atd.).

Požadujeme

 • Velkou výhodou znalosti z oblasti materiálů, materiálových zkoušek.
 • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci ČR a SR (řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič).
 • Anglický nebo Německý jazyk na dobré komunikativní úrovni (slovem i písmem) – komunikace s partnery a školení v cizím jazyce.
 • Zkušenosti z oblasti prodeje technických produktů.
 • Dobrá orientace v obchodních činnostech (komunikace se zákazníkem, tvorba nabídek, analýza trhu, tvorba operativních plánů a strategií).
 • Komunikativnost, pečlivost, schopnost samostatného řešení obchodně technických problémů a schopnost pro týmovou spolupráci.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Obchod
Profese: Prodavač, prodejce
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Tomáš Baierl
Telefon: 727 807 408
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.