Obchod, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

Obchodní referenti Analytik předprodeje. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-15. Volných pracovních míst: 1. Náplň práce: - sběr klíčových informací o trhu v odvětví biometrických technologií - vyvolávání zájmu o produkt u potenciálních partnerů - na základě shromážděných informací vytváření komplexních zpráv včetně doporučení a akčních plánů - podpora prodejního týmu a přispívání k využívání identifikovaných příležitostí - analýza dosažených úspěchů a neustálé zlepšování procesu výzkumu a prodeje Požadavky: - zkušenosti s předprodejem a/nebo průzkumem trhu - zkušenosti s bezpečnostním odvětvím jsou výhodou - silné analytické a kritické myšlení - výjimečná schopnost písemní, verbální komunikace a prezentace v angličtině (němčina a další jazyky výhodou) - zkušenosti s CRM - bakalářský nebo magisterský titul Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. Vhodné pro cizince. Pracoviště: Touchless Biometric Systems s.r.o. - Mojmírovo nám., Mojmírovo náměstí, č. 2993, Brno, okres Brno-město, 612 00 Brno 12. Informace: KatarínaTrhoňová, +420 530 508 168, katarina.trhonova@tbs-biometrics.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2016-11-10T00:55:24.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Obchod
Požadovaná profese: Obchodní referent
Upřesnění pozice: Analytik předprodeje
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 40000
Pracovní poměr od: 15.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Náplň práce: - sběr klíčových informací o trhu v odvětví biometrických technologií - vyvolávání zájmu o produkt u potenciálních partnerů - na základě shromážděných informací vytváření komplexních zpráv včetně doporučení a akčních plánů - podpora prodej...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Touchless Biometric Systems s.r.o.
Ulice: Mojmírovo náměstí
Obec: Brno
: Královo Pole
Kontaktní osoba: KatarínaTrhoňová
Kontaktní telefon: +420 530 508 168
Kontaktní email: katarina.trhonova@tbs-biometrics.com
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.