Obchod, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad

Obchodní referenti Key account manažer. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 50000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 1. Pracovní činnosti, povinnosti, odpovědnosti a pravomoci: Oblast: novovýroba, modernizace, opravy, fullservis a půjčovna lokomotiv. rozvoj obchod. vztahů u současných klientů, porozumění jejich požadavkům a nabídka odpovídajícího řešení, aktivní vyhledávání nových obchod. příležitostí, spolupráce na přípravě a realizaci obchod. plánu, tvorba a implementace akčních plánů k zajištění plánovaných cílů, realizace celého obchod. procesu, příprava a prezentace řešení ve spolupráci s produktovými divizemi, projekt management - samostatné vedení projektů, sledování trhu a jeho vývoje nejen v Evropě, reporting, prezentace nabízených řešení a produktů na veletrzích, předváděcích akcích a konferencích. Kvalifikační požadavky: ÚSO/VŠ vzdělání, praxe v obchodní sféře výhodou, praxe a znalost železničního trhu a lokomotiv výhodou, ochota cestovat, 100% nasazení, proaktivní přístup, silná osobnost s motivací na daný cíl (vysoká míra vlastní motivace), orientace na výsledek, flexibilita, samostatnost, komunikativnost, dobré vyjednávací schopnosti, profesionální vystupování, bezúhonnost. Zaměstnanecké benefity: stabilní, renomovaná, dynamicky se rozvíjející společnost s kvalitní produkcí, skvělý obchodní tým, účast na zajímavých a rozsáhlých projektech. Trhy - Evropa (Asie)... Pracoviště: CZ LOKO, a.s., Semanínská, č. 580, Česká Třebová, okres Ústí nad Orlicí, 560 02 Česká Třebová 2. Požadované dovednosti: . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Aktivní), Němčina (úroveň Aktivní), Italština (úroveň Aktivní). Nabízené výhody: notebook, telefon-PDA, školkovné 500Kč/měs., příspěvky na ŽP a PP, služební automobil, příspěvky na stravování, zvláštní placené volno 6 dnů/rok, mzda špičkového obchodního manažera shora neomezená. Informace: EliškaKošnarová, +420 465 558 191,606 694 141, eliska.kosnarova@czloko.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí, poslední změna: 2016-09-11T00:46:51.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Obchod
Požadovaná profese: Obchodní referent
Upřesnění pozice: Key account manažer
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované dovednosti:
Jazykové znalosti: angličtina, italština, němčina
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Okres: Ústí nad Orlicí
Mzdové rozpětí od: 50000
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, Jízdní výhody, Podnikové stravování, Zvláštní prémie
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracovní činnosti, povinnosti, odpovědnosti a pravomoci: Oblast: novovýroba, modernizace, opravy, fullservis a půjčovna lokomotiv. rozvoj obchod. vztahů u současných klientů, porozumění jejich požadavkům a nabídka odpovídajícího řešení, aktivní vyhle...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: CZ LOKO, a.s.
Ulice: Semanínská
Obec: Česká Třebová
: Česká Třebová
Kontaktní osoba: EliškaKošnarová
Kontaktní telefon: +420 465 558 191,606 694 141
Kontaktní email: eliska.kosnarova@czloko.cz
Kraj: Pardubický

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.