Obchod, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad

Prodavači potravinářského zboží Prodavač - zástupce ved.prodejny. Požadovaná úroveň vzdělání: Nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-18. Volných pracovních míst: 1. Prodej zboží, obsluha, přejímka, ošetřování a skladování zboží, organizace, řízení a plánování činností prodejny, práce s dodavateli, zajišťování objednávek zboží, výzkum spotřebitelské poptávky, vyřizování stížností a reklamací, odvod tržeb, administrativa prodejny, dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce, hygieny, cenových předpisů. Vstřícnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochota učit se novému. výhody: Stravenky, životní pojištění, rekreace, další mzda. volejte v době mezi 7.00 - 17.00, nebo kontakt emailem. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Jednota, spotřební družstvo Hlinsko - prodejna Svratka, nám. Nár. povst., č. 92, Svratka, okres Žďár nad Sázavou, 592 02 Svratka. Požadovaná povolání: Prodavači v prodejnách. Informace: Iveta, DiS.Lněničková, +420 739 593 060, lnenickova.iveta@seznam.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou, poslední změna: 2016-10-18T01:05:33.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Obchod
Požadovaná profese: Prodavač, prodejce
Upřesnění pozice: Prodavač - zástupce ved.prodejny
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Nižší střední odborné
Úřad práce: Úřad práce ve Žďáře nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Okres: Žďár nad Sázavou
Požadované povolání: Prodavači v prodejnách
Mzdové rozpětí od: 12500
Pracovní poměr od: 18.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Prodej zboží, obsluha, přejímka, ošetřování a skladování zboží, organizace, řízení a plánování činností prodejny, práce s dodavateli, zajišťování objednávek zboží, výzkum spotřebitelské poptávky, vyřizování stížností a reklamací, odvod tržeb, administr...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
Ulice: nám. Nár. povst.
Obec: Svratka
: Svratka
Kontaktní osoba: Iveta, DiS.Lněničková
Kontaktní telefon: +420 739 593 060
Kontaktní email: lnenickova.iveta@seznam.cz
Kraj: Vysočina

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.