Datum:
14.11.2016
WebID:
WPKEB4

Novostavba - byt 4+kk, Znojmo u cen

Typ inzerátu: Nabídka
Typ bytu: Střední byt (do 100m)
Dispozice: 4+kk
Plocha: 75 m2
Výhradní nabídka: Ne
Cena: 2 990 000
Energetická náročnost: B - Úsporná
Ukazatel: 129.0 kWh/m2 za rok
Město: ZNOJMO
Ulice: Žižkovo náměstí
Kraj: Jihomoravský
Okres: Znojmo

Otevřít mapu v novém okně

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej nového bytu 4+ kk v novostavbě bytového domu v centru města Znojma. Byty jsou součástí komplexu Kellerův mlýn na Žižkově náměstí. Dům má čtyři nadzemní podlaží, přičemž poslední podlaží je částečné ustupující s obytnými terasami. V domě je 15 bytových jednotek kategorie 2+ kk, 3+ kk a 4+ kk. V přízemním podlaží jsou umístěny 2 bytové jednotky, sklepní kóje, domovní vybavení a 3 samostatné garáže. Ve druhém a ve třetím podlaží jsou umístěny vstupy do 5 bytů. Ve čtvrtém podlaží jsou pouze 3 bytové jednotky. Bytový dům je vybaven výtahem umožňující přístup do všech podlaží budovy. Ke každému bytu je možné si dokoupit sklepní kóji a garáž nebo parkovací stání. V případě zájmu dalších informací či variant bytů 4+ kk nás prosím kontaktujte. Ev. číslo: 11328.

Kontaktní informace

Makléř

Jméno: Jan Koryťák
Telefon: 702 161 600

Firma

Název: REALITY 11

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám