Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý špic
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ano
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Dredík je pejsek středního věku. Byl k nám odložen majitelem, u něhož žil minimálně poslední roky života uvázaný na řetezu, bez vycházek a pohlazení, které má tak rád. Dred je nádherný a nenáročný pes, je příjemně aktivní, na vodítku netahá, ostatních psů si nevšímá - procházky s ním jsou pohlazením na duši. Může bydlet venku, na zahradě v dobře zateplené boudě, ale jistě nepohrdne ani teplým pelíškem uvnitř. V kotci je čistotný, nešteká a nic neničí. Dredík má z neustálého úvazu poškozený krk. Poškození se neléčí a nijak mu nevadí jen jakoby chrčí, což připomíná vrčení. Nosí postroj.  Kontakt lidí si velmi užívá a když se rozdivočí chová se jako puberťák. :-)  Česání a hlazení má rád. Košík nosit umí.  Dredík je  kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený proti ektoparazitům a oddredovaný :) Máte-li o Dreda zájem volejte Anežku 723 149 929 nebo piště na voriskov@gmail.com Pokud nemůžete Dredovi nabídnout nový domov budeme velice rádi pokud Dredíka příjdete vyvenčit nebo ho podpoříte finančně na č.ú. 2500648929/2010 do poznámky Dred. Adopční poplatek 1500, - PS: Dredík je přesně ten případ, kdy se seniorům pořídí štěňátko. Senior se za pár let už o psa nezvládne starat, protože pes je v nejlepším věku, aktivní a náročný na pohyb, který senior už nezvládá. Oba jsou nešťastní a tak přichází na řadu útulek. Prosím pořizujte babičkám a dědečkům starší pejsky a né štěňátka.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:dle dohody
Úterý:dle dohody
Středa:dle dohody
Čtvrtek:dle dohody
Pátek:dle dohody
Sobota:dle dohody
Neděle:dle dohody

Otevřít mapu v novém okně

Jsme skupinka mladých lidí milující zvířata, a to hlavně psy, s velkou touhou pomáhat opuštěným a týraným pejsků. Naším posláním je měnit zanedbané a ustrašené psí tvorečky ve veselé, vychované a sebevědomé psí osobnosti. Opuštěným pejskům zajišťujeme přechodné bydlení, veterinární ošetření, výchovu a výcvik. Ale hlavně pejskům hledáme nové domovy, kde budou už do konce života milováni. :-) Naše počínání je hnané naší láskou a touhou pomáhat a měnit psí osudy, bez jakýkoliv dotací či jiné pomoci od státu. Naše vize je vytvoření místa pro setkávání lidi milující zvířata. Pro lidi co jsou ochotni psům pomoci a hlavně bezpečného útočiště pro pejsky na dobu nutnou pro jejich znovu-nadechnutí a nabrání sil pro nový a lepší začátek jejich života.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Grafika, web, PR, Domácí depozita, Jiná
Adresa: U Homolky 3/124 15000 Praha 5 - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám