Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý Pinč
Pohlaví: fena
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Nejmazlivější miláček, postelová princezna, veselá pusinka - 7kg Štěstí, 2 roky :) Malý závisláček Lucinka hledá tu nejlepší rodinku! Chvíli jí to trvá, ale jak se do svých lidí zamiluje, je to už navždy ♥ Všechnu pozornost chce jen pro sebe a tak je vhodná jako jedináček, jinak se psy a kočičkami vychází na výbornou.  Lucinka to do teď neměla v životě lehké a tak si všechno krásné užívá naplno. Miluje procházky městem i lesem a bude vám dělat společnost v každé důležité chvíli vašeho života. Chytrá, krásná a dokonale věrná  Lucinka čeká právě na vás! ♥ ♥ ♥ Očkovaná, ošetřená pipetou Advocate, kastrovaná, čipovaná.  Adopční poplatek 3000Kč pinč x chrt x překvapení :) !Podmínkou je podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3.000Kč! V případě zájmu o fenku volejte na telefonní číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail Janka.Bednar1@gmail.com :)

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám