Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: fena
Štěně: Ano
Kraj: Praha
Okres: Praha 2

Popis

Kříženka německého ovčáka, fena, narozena přibližně v 7/2016, . Do útulku byla přivezena MP Kralupy. Čip ani jiné označení nemá. Alma je milá a klidná psí dáma, umí povel sedni, lehni, plazit se, na dobře chodí na vodítku, v kotci se snaží být čistotná a ostatních psů v kotcích si nevšímá. Je to obrovský mazel a je vhodná do domku se zahradou.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám