Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

27.6 - Pája je obrovský mazel, začli jsme sní konečně pracovat a je úžasná. Venku se drží u nohy a sem tam se něčeho lekne. Bojí se slepic. Venku si lehla do klína a nechala se hladit. Vě výběhu pobíhala. V kotci štěká a vypadá mírně hrozivě, ale je to poklad a neublíží ani mouše 24.4. - Dvě kamarádky Pája a Mája, Mája našla domov velice rychle. Ale Pája se trochu bojí, je to velký mazel. Má ČIP a je v dobrém zdravotním stavu. Hledá lásku a pochopení. Pinda má světlé znaky po těle na fotkách vypadá vystresovaně, ale jinak je to milá fenka     Pája a Mája, jde o fenky ze skupinky pěti ( Doyl, Sába Kaili). Fenky neměli lehký život a pindu to poznamenalo, je na mindu velmi fixovaná a proto bychom je chtěli dát k adopci spolu. Obě fenky jsou čipované, očkované i odčervené. Jsou velmi kontaktní a milé. Bližší info dodáme později

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 17:00
Středa:8:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 17:00
Pátek:8:00 - 17:00
Sobota:8:00 - 17:00
Neděle:8:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Jsme městský útulek, financovaný z rozpočtu města Vsetína. Naše kapacita je 22 kotců pro psy a asi 10 míst pro kočky. Momentálně jsme v dlouhodobé rekonstrukci a sháníme všemožně prostředky na vylepšení.
Jak pomoci: Inzerce psů
Adresa: Jasenice 52 75501 Vsetín - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám