Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

9.7.  Eng se naučil aportování a už se mu začlo líbit česání :)  7.6.  Je tu léto a jak to všichni známe, pejskové pelichají a tak musel podstoupit hroznou věc, česání. NO, hrozná věc, Eng to tak minimálně ze začátku prožíval. Přišel nápad prvně Enga nakrmit a pak až česat. To už bylo lepší, Eng se do česání úplně zamiloval. Teď už je krásný a čeká na nového páníčka. Představujeme Vám Enga.  Mohutný pejsek byl nlezen jak pobíhal po Vsetíně i s kamarádem Changem. Momentálně je ubytován u nás v útulku. Eng má asi 7 let na svůj věk je velmi aktivní. Miluje drbání na krku. Při focení se v otevřeném prostoru necítil nejlépe, byl rozrušený a snažil se tulit a tlačil se k nohám, to se snad změní po pár procházkách. Velké pejsky má rád a menších si moc nevšímá. Srst je, stejně jako u Changa, zanedbaná. Koupel a hřeben z něj udělá výstavního krasavce. Při focení zaujal přímo výstavní pózu.  Eng by byl krásný "doplněk" domu  se zahradou nebo jako hlídač objektů. Jeho osud neznáme a proto s jistotu nemůžeme říct, jak se bude chovat v bytě. Na vodítku netahá, základní povely zatím nezvládá. Je to velký mazel, který je vděčný za každé pohlazení.  Velký sportovec už asi nebude, ale dlouhé procházky nebo sem tam se proběhnout by určitě uvítal.  Myslíme si, že Chang a Eng jsou buď sourozenci nebo minimálně bydleli spolu. Původní majitelé se neozvali. Tyto dva pejsky nabízíme k adopci. Krásné by bylo kdyby našli domov spolu, ale jde o větší plemeno a vzít si oba by mohlo být náročné a proto Chang a Eng hledají domov i odděleně.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 17:00
Středa:8:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 17:00
Pátek:8:00 - 17:00
Sobota:8:00 - 17:00
Neděle:8:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Jsme městský útulek, financovaný z rozpočtu města Vsetína. Naše kapacita je 22 kotců pro psy a asi 10 míst pro kočky. Momentálně jsme v dlouhodobé rekonstrukci a sháníme všemožně prostředky na vylepšení.
Jak pomoci: Inzerce psů
Adresa: Jasenice 52 75501 Vsetín - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám