Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

8.7. Chang i kámoš Eng běhají ve výběhu a umí oba aportovat. Na vodítku zvládá a dokonce i bez vodítka. Zamiloval si česání :) 5.6 V útulku proběhlo velké česání a tomu neunikl ani Chang. Velmi se mu to líbilo, zvlášť když zjistil, že dostane odměnu. Teď je krásný, vyčesaný a hledá nový domov. Představujeme Vám Changa.  Krásný, mohutný pejsek se znaky Německého ovčáka byl nalezen na Vsetíně ještě s druhým - Engem. Pejskové jsou nyný u nás v útulku.  Chang je asi 5-6 let styrý pejsek v dobré tělesné kondici. Srst je trošku zanedbaná, ale stačí jednou dvakrát vyčesat či okoupat a bude to krasavec. S velkými psi se přátelí, na ty menší štěká. V kotci je čistotý a nic neničí. Rád se mazlí. Bude vděčný za každé pohlazení, pamlsek a dlouhou procházku.  Jeho osud neznáme a proto s jistotu nemůžeme říct, jak se bude chovat v bytě. Na vodítku netahá, základní povely zatím nezvládá. Myslíme si, že Chang a Eng jsou buď sourozenci nebo minimálně bydleli spolu. Původní majitelé se neozvali. Tyto dva pejsky nabízíme k adopci. Krásné by bylo kdyby našli domov spolu, ale jde o větší plemeno a vzít si oba by mohlo být náročné a proto Chang a Eng hledají domov i odděleně.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 17:00
Středa:8:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 17:00
Pátek:8:00 - 17:00
Sobota:8:00 - 17:00
Neděle:8:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Jsme městský útulek, financovaný z rozpočtu města Vsetína. Naše kapacita je 22 kotců pro psy a asi 10 míst pro kočky. Momentálně jsme v dlouhodobé rekonstrukci a sháníme všemožně prostředky na vylepšení.
Jak pomoci: Inzerce psů
Adresa: Jasenice 52 75501 Vsetín - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám