Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano

Popis

Pohlaví: pes Stáří: 2 roky Rasa: kříženec německého ovčáka Barva: černohnědá s bílou náprsenkou Velikost: velký Srst: dlouhosrstý Popis: Je to přátelský, temperamentní pes, velice rád aportuje, je vhodný na zahradu, kde bude výborným hlídačem a věrným kamarádem nového majitele, kterého nikdy nezklame.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:11:00 - 15: 00
Úterý:11:00 - 15: 00
Středa:11:00 - 15: 00
Čtvrtek:11:00 - 15: 00
Pátek:11:00 - 15: 00
Sobota:11:00 - 15: 00
Neděle:11:00 - 15: 00

Otevřít mapu v novém okně

Městský útulek pro psy Tel.: (+420) 553 716 980 Provozní doba: od pondělí do neděle (8.00 - 17.00 hod.). Zájemci o pejska mohou přijít každý den 11-15 h Statutární město Opava zastoupené odborem životního prostředí provozuje Městský útulek pro psy od července roku 1997. Útulek byl původně zbudován za účelem umísťování nalezených psů. V nedávné době byly provedeny úpravy tak, aby zde v menší míře mohly být umístěny i nalezené nebo odchycené kočky a některá nalezená handicapovaná zvířata. U umístěných koček je prováděna kastrace a sterilizace v souladu s metodickým pokynem na regulaci výskytu zdivočelých koček. Provozní doba: od pondělí do neděle (8.00 - 17.00 hod.) Tel.: (+420) 553 716 980 Útulek se nachází v Opavě v Městských sadech a má běžnou kapacitu 34 zvířat. Výjimečně na přechodnou dobu zde lze umístit v letním období až 65 zvířat a v zimním období (tj. od 1.11. do 30.4.) až 45 zvířat. Zvířata jsou umístěna v klecích a mají možnost pohybu ve výbězích. Výběhů je šest pro psy a jeden pro handicapovaná zvířata. Útulek byl postaven tak, aby zvířatům byl umožněn pohyb ve skupinách ve větších výbězích, což je z hlediska zajištění pohybu vhodnější pro zvířata, ale jsou takto kladeny větší nároky na pracovníky obsluhy. Umístění psa do útulku Předávání odchycených psů do útulku zajišťují strážníci Městské policie Opava. Přechodné nebo mimořádné umístění psa (viz příloha č. 1 k Ceníku Městského útulku pro psy) je nutno projednat s pracovníky odboru životního prostředí MMO. Ilona Drešlová tel.: (+420) 553 756 877 Ing. Marie Vavrečková tel.: (+420) 553 756 870 Předávání psů náhradním majitelům zajišťují pracovníci obsluhy útulku. Pes může být předán pouze osobě starší 18 let a náhradní majitel musí prokázat svoji totožnost. Zájemci o pejska mohou přijít každý den od 11.00 do 15.00 hod. V útulku je zajišťována stálá veterinární kontrola. U každého zvířete přijatého do útulku je provedena vstupní prohlídka. Vstupní prohlídka V rámci vstupní prohlídky je provedeno: zvážení veterinární vyšetření odblešení a odčervení po sedmi dnech je provedena vakcinace Každé zvíře, které je přijato do útulku (i opakovaně), má svoji evidenční kartu s uvedením přesného popisu. V této kartě jsou podrobně zaznamenávány všechny informace o průběhu pobytu zvířete v útulku. Výstupní prohlídka U každého zvířete, které opouští útulek, je provedena výstupní prohlídka, která obsahuje: zvážení je vystaven očkovací průkaz je vystaven doklad o náhradním majiteli Náhradní majitel, který si převezme psa z útulku, může tohoto psa do dvou měsíců od převzetí bezplatně vrátit. Pro náhradního majitele platí úleva při placení místního poplatku ze psa viz. Čl.8 OZV č. 8/2003 Obecně závazná vyhláška Statutárního města Opavy o místním poplatku ze psů.
Adresa: Jaselská 43 74601 Opava - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám