Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano

Popis

21.05.2016 - Maruška, stejně jako Kájínek, je vášnivou aportérkou plyšových, hadrových, gumových, ....hraček :-). 11.09.2015 - se Maruška s Kájínkem vrátili zpět do kotců z důvodu nevhodného prostředí, ve kterém byli umístěni. Maruška hledá domov nejlépe společně s Kájínkem (vykastrovaný) 02.09.2015 - byla Maruška společně s Kájínkem umístěna do nového domova. Snad budou společně šťastní a spokojení.... 26.7.2015 - Maruška již vzorně chodí na vodítku! :-) MARUŠKA (nekastrovaná fenka střední velikosti) – odebrána dne 22.04.2015 z nevyhovujících podmínek! Maruška se na nové prostředí adaptovala nejrychleji ze všech pejsků. Je velice kontaktní, ráda si přijde sama pro pohlazení i pro pamlsek. Je aktivní, veselá a učenlivá. Na chůzi na vodítku si zatím ještě zvyká. Bližší informace na mob.tel.: 608 174 082 - pí Havelková.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Kotce existují přibližně od roku 1980, kdy byly pouze dva a to u prachatických kasáren. Časem byly přesunuty do areálu technických služeb a kapacita rozšířena. Koncem července 2008 byly kotce opět přesunuty, ale pouze o cca 50 metrů na vyšší místo kvůli dešti a sněhu, který často velice zhoršoval možnost práce. Informace o pejscích: pí. Havelková - 608 174 082 Výdej pejsků: městská policie - 608 213 759 (služebna městské policie, Velké náměstí 11, Prachatice)
Adresa: Velké náměstí 11 38301 Prachatice - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám