Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: fena
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Ahoj já jsem Barča a jsem věrná kámoška Tena, to víte musím mu večer pomáhat hlídat, aby toho na něj nebylo moc. Jsem tady už déle, ale nikdy jsem se nechtěla vyfotit, no ale, když už i Teník se rozhodl ukázat světu nechtěla jsem ani já být pozadu a řekla jsem si, že se také teda nechám zvěčnit. Já jsem velmi plachá holka, to víte v životě jsem si neprožila nic dobrého, ale když získám důvěru, což mi ale trvá hodně dlouho je ze mě kamarádka, ale cizích lidí já se bojím. Na rozdíl od Teníka já k adopci jsem, ale musíš počítat s tím, že se mnou budeš mít hodně práce, chce to jen čas. Slibuji, že až se dobře vzájemně poznáme budeme super dvojka. Takže pokud jsi rozhodnutý, dobře sis to promyslel a máš zahrádku, přijď si prosím pro mě, já jsem ochotna se stěhovat. Tvá Baruška.  Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je nutný platný OP a vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Jirkov, Nový Březenec 706, email: psiutulek-chomutov@seznam.cz , tel. 732248887

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8-.16. hod
Úterý:8-.16. hod
Středa:8-.16. hod
Čtvrtek:8-.16. hod
Pátek:8-.16. hod
Sobota:10-14 hod
Neděle:10-14 hod
Vzhledem k tomu, že psí útulky Chomutov a Jirkov máme ve společné správě přinášíme Vám i nabídku našich pejsků společně. V detailu každého pejska najdete, ve kterém z útulků je právě umístěn. Útulky jsou od sebe vzdáleny 7km. Adresy: Psí útulek Chomutov: Beethovenova 5407, Chomutov. Psí útulek Jirkov: Nový Březenec 706, Jirkov.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám