Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 12
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Rex je desetiletý německý ovčák, který neměl v životě štěstí. Celý život žil s alkoholiky, kde trpěl hlady, bitím a celoživotním zavřením v kotci. Jeho majitelé minulý rok umřeli a Rex je už několik měsíců opuštěný a sám na zahradě. Pejsek je pouze v kotci, kde leží na studené zemi, boudu nemá, do králíkárny vedle kotce nevleze. Rexík trpí bolestmi kloubů a steskem, celé dny a noci vyje a naříká. Krmit jej chodí hodní sousedé, ale Rex potřebuje urgentně domov a veterinární péči. Přes to všechno je Rex velmi přítulný a velice vděčný za pohlazení a lidský kontakt. Jako první pomoc jsme Rexíkovi dali granule, deky, ať neleží na studené zemi, a léky od bolesti. Hledá akutně domov. 8.2.2015- Rexík se zlepšil, přibral, ale stále trpí smutkem. Rexík je hodný pes, není agresivní, je přátelský k fenám, ale není zvyklý na lidskou společnost a při větší manipualci vrčí nebo mu nedělá problém kousnout. Věříme, že by se to odnaučil a že by si na lidskou společnost zvykl. Hledáme pro něj dočasný domov u někoho zkušeného, který rozumí takovým pejskům. Rexík bude možná trošku nahluchlý.   Hledá urgentně domov

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Zachraňujeme zvířata z nevyhovujících podmínek, pomáháme potřebným a ohroženým psům a také podporujeme psí útulky v našem okolí.
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Grafika, web, PR, Domácí depozita
Adresa: Riegrova 3 74101 Nový Jičín - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám