Datum:
31.8.2016
WebID:
WBAM8Z

Německý ovčák - štěnátka s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý ovčák
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: 9 000
Město: Liberec
Ulice: Donská
Kraj: Liberecký
Okres: Liberec

Popis

Německý ovčák - štěňátka po výborných rodičích s PP. Otec: Akir Baron Anrebri. Zvv3, IPO3, FPr3, ZPS1, ZPO1. RTG 0/0. Výborný, 1tř.5JV1/P. 4x Účastník Mistrovství ČR Zvv3. Matka: Chara ze Zelené Úžlabiny. Zvv1, SPr3. Výborná, Rtg 0/0. Předpoklad výborných povah. Volný černý pejsek. Fenky vlkošedé. K odběru poslední týden v srpnu. 9.000 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám