Datum:
23.8.2016
WebID:
W2CXYJ

Německý křepelák štěně

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý křepelák
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Nerozhoduje
Kraj: Středočeský
Okres: Praha - východ

Popis

Německý křepelák- štěnátka zbarvení: hnědý bělouš s pálením, hnědo-bílý s pálením, volní pejsci, odběr koncem září. Při nezávazné návštěvě budou k vidění oba rodiče. Špičkový exteriér s řadou výstavních ocenění, oba rodiče RTG DKK 0/0 a složeny nejvyšší typy zkoušek, v praxi využíváni jak na drobnou zvěř, tak na zvěř černou. Předpoklad skvělých pracovních vlastností s ostrosti na černou, nadějný exteriér a díky líbivému zbarvení předpoklad využití v chovu.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám