Datum:
6.10.2016
WebID:
WU64SK

Německý boxer - žíhaní pejsci

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Boxer
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: 12 000
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Bruntál

Popis

Německý boxer. Jsme dva kluci boxerci s PP , žíhaní, po skvělých rodičích povahově i exteriérově. Hannex Kronebox x Happy Robi-box. Můžeme se vystavovat, pracovat na cvičáku, sportovat, chodit na procházky nebo se jen tak povalovat na gauči. Jsme připraveni kompletně do nových domovů, jsme očkovaní, čipovaní, odčervení. Tak nám někdo zavolejte!!! 12.000 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám