Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německá doga
Pohlaví: fena
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

22.10 Sába je u nás už přes půl roku a tak si zaslouží i nové fotografie. Od útulku nám kousek stojí krásný strom s listím, proč jej nevyužít, že ? Na focení došla krásně na vodítku, netahala neštěkala a na pejsky krásně a přátelsky vrtěla ocáskem. Miluje mazlení a ráda Vás obejme tlapkama.  7.6 I naše krásná Sába potřebovala vyčesat a byla z pejsků nejhodnější. Mazlila se, pobíhala a umí dokonce i aportovat. Je velmi poslušná a na vodítku netahá. Stále nenašla vhodného páníčka Sába, mohutná a krásná fenka z Ostravského útulku ( kauza týrání) hledá nový domov.  Do našeho útulku přišla i s kamarády Mindou, Pindou, Kailou a Doylem. Někteří měli štěstí, někteří ještě ne.   Sába miluje mazlení, nejradši packama objímá všechny kolem. Proto k menším dětěm jen opatrně. Dobře se snáší s ostatními pejsky, na kočky její reakci neznáme. Ideální by byl domeček se zahrádkou. Má asi 7 let. SÁBA MÁ ČIP.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8:00 - 17:00
Úterý:8:00 - 17:00
Středa:8:00 - 17:00
Čtvrtek:8:00 - 17:00
Pátek:8:00 - 17:00
Sobota:8:00 - 17:00
Neděle:8:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Jsme městský útulek, financovaný z rozpočtu města Vsetína. Naše kapacita je 22 kotců pro psy a asi 10 míst pro kočky. Momentálně jsme v dlouhodobé rekonstrukci a sháníme všemožně prostředky na vylepšení.
Jak pomoci: Inzerce psů
Adresa: Jasenice 52 75501 Vsetín - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám