Datum:
28.8.2016
WebID:
WB3KTU

Něm. špic trpasličí

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý špic vlčí
Pohlaví: pes
Země: Slovenská republika

Popis

Něm. trpasličí špic - hledám nový láskyplný domov pro štěňátko pomeraniana - kluka. Jde o typického pomeraniana po kvalitních zdravotně vyšetřených rodičích. Je bohatě osrstěný, velmi malého vzrůstu, odchovaný s láskou, perfektně socializovaný, čistotný, poslušný, vhodný jako rodinný přítel. Vyšší cena odpovídá jeho kvalitě. Nezávazná návštěva vítána. Více informací pouze

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám