Datum:
31.8.2016
WebID:
W3EN3W

Něm. špic střední pětiletý

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Německý špic střední
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ne
Stáří: 6
Cena: Zdarma
Kraj: Praha
Okres: Praha 10

Popis

Něm. špic střední - hledáme nového paníčka pro pětileteho, cvičeneho pejska. Je vhodný k domu, jelikož dobře hlídá, ale není pro zimní a noční venkovní pobyt. Je vhodný k dětem, mazlivý, rád si lehne i postele nebo svého pelíšku. Potřebuje stabilního, hodného paníčka - rodina nevadí, dobře jí hlídá. Je zvyklí na děti, auto a pohyb.Zdravotní problémy žádné nemá. Očkování má kompletní.Tento pejsek není do bytu vhodný z důvodu hlídání, což projevuje štěkáním. Neštěká stále, ale hlídá.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám