MES Specialista

Vaší náplní práce bude podpora a administrace MES systémů (nebojte, tady Vás důkladně zaškolí). Budete spolupracovat při podpoře a údržbě existujících aplikací a kontrolovat systémy (zálohování, monitorování, tuning). To vše budete také dokumentovat pro vedení.

Nabízíme

  • Společnost patří k nejmodernějším v Evropě.
  • Významně se podílí na ekonomice regionu i celé České republiky.
  • Nabízí velké množství zaměstnaneckých benefitů a možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu.
  • Pokud Vás zajíme více, kontaktujte nás!

Požadujeme

  • Pokud máte dostudovanou VŠ s technickým zaměřením, alespoň rok praxe na obdobné pozici a dokážete se domluvit anglicky, jste náš člověk!
  • Pokud máte znalosti a zkušenosti s C#, .NET, ASP.NET, IIS, SQL, MS Office, pak není o čem přemýšlet!
  • Takže pokud hledáte práci v IT, kde využijete angličtinu a budete moct řešit problémy, jak samostatně, tak v týmu, tak nám pošlete svůj životopis a více to probereme osobně.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Informační technologie
Profese: Správce informačního systému
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Moravskoslezský
Město: Nošovice

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Eva Bordovská
Telefon: 607 060 633
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.