Mechanik, seřizovač, elektrikář, technolog, mistr - České Budějovice a okolí !!

Máte praxi na pozici mechanik, seřizovač, elektromechanik, údržbář, technolog, mistr výroby nebo jste absolvent technického oboru? Máte znalost čtení z výkresové dokumentace nebo vyhlášku č.50 a hledáte zaměstnání nebo uvažujete o změně svého stávajícího zaměstnavatele? Kontaktujte nás!!! Máte jedinečnou příležitost abychom vás představili našim klientům, kteří tyto pozice právě obsazují!! Lokalita: ČB, ČK, TÁBOR, KAPLICE, PRACHATICE. Kontaktovat nás můžete zasláním životopisu prostřednictvím tlačítka "odpovědět", telefonicky na tel: 739 343 024 nebo osobně v naší kanceláři Manpower, Žižkova 182, Písek (nad hlavní poštou) po - pá od 8 - 17. Těšíme se na spolupráci s Vámi :-) !!!!

Nabízíme

  • Co tím můžete získat??
  • Na základě 1 zaslaného životopisu a pohovoru Vás můžeme představit do všech společností, ve kterých by jste měli zájem pracovat.
  • Dozvíte se, které firmy vaši profesi aktuálně poptávají, i když ji zrovna neinzerují.
  • Poskytneme Vám personální poradenství, pomůžeme sestavit životopis a poradíme jak uspět při pohovoru.
  • Pokud jste zaměstnaný a nechcete, aby Váš současný zaměstnavatel věděl, že hledáte jiné zaměstnání - můžeme našim klientům nabídnout i Vaš zaslepený životopis.
  • Zprostředkujeme Vám zaměstnání přímo do kmenu společnosti.
  • Veškeré naše služby jsou zcela ZDARMA :-).

Požadujeme

  • Praxi v oboru.
  • Spolehlivost.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Jihočeský
Město: České Budějovice

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Martina Křivancová
Telefon: 739 343 024
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.