Marketing, média a tisk, ÚP ČR - kontaktní

Specialisté v oblasti marketingu TELEMARKETINGOVÝ PRACOVNÍK/CE. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. 14.10.2016/ Životopisy zasílat na email: zadrazilova@bprinting.eu . Do našeho marketingového týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici telemarketingový pracovník. Tato pozice potřebuje proaktivního a pečlivého člověka ochotného učit se novým věcem. Tato pozice nepojímá o přímém prodeji zboží, nýbrž o získávání dat o zákaznících a trhu a otevírání cest pro obchodní oddělení. Náplň práce: aktivní kontaktování stávajících i potenciálních zákazníků z předem připravené databáze, zjišťování potenciálu prodeje u nově kontaktovaných firem a získávání potřebných údajů, zaznamenávání výsledků hovorů do IS Helios podle předem daného rozsahu, předávaní výsledků práce na obchodní a marketingové oddělení. Požadujeme: počítačovou gramotnost, schopnost improvizace, schopnost udělat dobrý a zapamatovatelný první dojem, excelentní komunikační dovednosti, empatické a asertivní jednání. Nabízíme: dlouhodobou a perspektivní práci v přátelském kolektivu, smluvní vztah na základě dohody o pracovní činnosti (DPČ), počet hodin týdně 24-30, pracovní doba dle dohody, pravděpodobně pondělí - pátek, v čase od 8:30 do 14:00 hod, čisté ohodnocení v rozmezí 15 - 20 Kč za kompletně vyřízený kontakt + bonusy za výsledek, úvodní a průběžné školení, vhodné pro ZTP.. Vhodné pro absolventy SŠ, osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: BOTTLING PRINTING s.r.o. - Mikulov, Bezručova, č. 651, Mikulov, okres Břeclav, 692 01 Mikulov na Moravě. Informace: LenkaZadražilová, +420 519 511 146,777 003 690, zadrazilova@bprinting.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mikulov, poslední změna: 2016-10-15T00:45:23.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Marketing, média a tisk
Požadovaná profese: Marketingový specialista
Upřesnění pozice: TELEMARKETINGOVÝ PRACOVNÍK/CE
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Břeclavi
Kraj: Jihomoravský
Okres: Břeclav
Mzdové rozpětí od: 100
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: 14.10.2016/ Životopisy zasílat na email: zadrazilova@bprinting.eu. Do našeho marketingového týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici telemarketingový pracovník. Tato pozice potřebuje proaktivního a pečlivého člověka ochotného učit se novým věcem. Tato p...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: BOTTLING PRINTING s.r.o.
Ulice: Bezručova
Obec: Mikulov
: Mikulov
Kontaktní osoba: LenkaZadražilová
Kontaktní telefon: +420 519 511 146,777 003 690
Kontaktní email: zadrazilova@bprinting.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.