Manažer nákupu

Jste schopný nákupčí? Pojďte pracovat pro zavedenou výrobní firmu s více jak 20 letou tradicí na trhu jako Manažer nákupu. Budete mít na starosti zajištění nákupu nejen materiálu ale i jiných produktů potřebných pro chod výroby i služby. Budete komunikovat s tuzemskými i zahraničními dodavateli, budete vyhledávat, posuzovat a vybírat nové dodavatele. Budete mít na starosti nastavení, optimalizaci celého nákupního procesu. Postupně vybudujete celého oddělení, Vaším úkolem bude tedy i vybrat si 2 až 3 podřízené, kde budete moci využít zkušenosti s vedením lidí.

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Stabilní zázemí společnosti.
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
  • Služební vůz i k soukromým účelům.
  • Možnost osobního růstu (školení, jazykové kurzy).

Požadujeme

  • Technické vzdělání SŠ/VŠ.
  • Praktické zkušenosti z oblasti nákupu materiálu, služeb, výrobků.
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka.
  • Komunikativnost, organizační schopnosti.
  • Schopnost týmové práce, flexibilita.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Obchod
Profese: Nákupčí
Pracovní poměr: Plný úvazek

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Petr Svatoš
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.