Management, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví) Projektový manažer/ka junior. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01 do 2017-12-31. Volných pracovních míst: 2. Jsme tým, zabývající se zakládáním nových projektů. Nyní spouštíme nový projekt v Pardubicích (zaškolení v Českých Budějovicích), který má ambici zamávat s trhem. Pozice je zejména vhodná pro čerstvé absolventy případě studenty posledních ročníků, kteří chtějí načerpat nové zkušenosti při rozjezdu nového projektu od nuly. Hledáme šikovné lidi, kteří o jsou absolventi SŠ nebo VŠ o mají chuť vymýšlet a tvořit nové věci o logicky uvažují, umí strukturovat a prezentovat své myšlenky o ví, co chtějí a mají odhodlání věnovat se úkolům naplno o jsou zodpovědní, cílevědomí a ochotní přijmout odpovědnost za výsledek o hledají zajímavé uplatnění, anebo chtějí v budoucnu vést svůj vlastní podnikatelský projekt Požadujeme o nasazení o um o logické uvažování o a chuť do práce Nabízíme o naučíte se spoustu nových věcí o unikátní projekty budou vaším denním chlebem o les možností k dalšímu profesnímu růstu o a určitě vás to bude bavit První kontakt e-mailem.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Nula s.r.o. - pracoviště, Pardubice, okres Pardubice, . Informace: RadkaFaltýnková, +420 605 895 598, radka.faltynkova@nulasro.cz , Rumunská 1798/1, Nové Město, 120 00 Praha 2. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice, poslední změna: 2016-11-01T00:45:40.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Management
Požadovaná profese: Manažer
Upřesnění pozice: Projektový manažer/ka junior
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Pardubicích
Mzdové rozpětí od: 18000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Pracovní poměr do: 31.12.2017
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: Jsme tým, zabývající se zakládáním nových projektů. Nyní spouštíme nový projekt v Pardubicích (zaškolení v Českých Budějovicích), který má ambici zamávat s trhem. Pozice je zejména vhodná pro čerstvé absolventy případě studenty posledních ročníků, kteř...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: nula s.r.o.
Obec: Pardubice
Kontaktní osoba: RadkaFaltýnková
Kontaktní telefon: +420 605 895 598
Kontaktní email: radka.faltynkova@nulasro.cz
Kontaktní adresa: Rumunská 1798/1, Nové Město, 120 00 Praha 2
Kraj: Pardubický

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.