Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kříženec
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: fena
Pejsek z útulku: Ano
Země: Slovenská republika

Popis

Kříženec - má asi vykĺbenú pravú zadnú nohu, zrejme staršie zranenie. Pohybuje sa bezproblémov.Behá takisto bezproblémov.Hera si hľadá nový domov, kde sa bude mať skvelo. Je to bezproblémova sučka, rozumie si s ostatnými psami aj sučkami. Voči ľudom je priateľská a zbožňuje deti. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a zaplatenie adopčného poplatku.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám