Datum:
7.2.2017
WebID:
WG6BBT

Maďarský ohař - vyžla

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Maďarský ohař (vizsla)
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Jméno: Rett Var. symbol pro finanční pomoc: 932 Číslo účtu pro finanční pomoc: 43-9390260297/0100 Zpráva pro příjemce: Rett Plemeno: maďarský ohař ? Věk: 4 roky (odhadovaný věk 7/2016) Odchyt dne: 25.7.2016  Místo odchytu: Mladoňovice  Zdravotní stav: dobrý Pohlaví: pes  Charakteristika zvířete: hodný, poslušný  K adopci (pokud se nepřihlásí majitel) od – 8.8.2016  Pro více informací volejte na tel. 734 796 370, 734 796 371, nebo přijďte Retta osobně navštívit do útulku.  :)

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:9:00 - 17:00
Úterý::00 - 17:00 (sanitární den, pro veřejnost zavřeno)
Středa:9:00 - 17:00
Čtvrtek:9:00 - 17:00
Pátek:9:00 - 17:00
Sobota:9:00 - 17:00
Neděle:9:00 - 17:00
Útulek pro opuštěná nalezená a týraná zvířata Chrudim Vítáme Vás na stránkách útulku města Chrudim pro opuštěná, nalezená, týraná a lidským zacházením jinak poznamenaná zvířata. V roce 2011 se novým provozovatelem útulku stala společnost Technické služby Chrudim. Společnost Technické služby Chrudim zároveň věnovala prostory a zrealizovala vybudování krásného nového dočasného domova pro čtyřnohé němé tváře, které v životě neměli to štěstí a nenašli milující rodinu, ve které by prožili svůj život… Při plánování celé stavby bylo prioritní to, aby se zde cítila dobře právě zvířata… Naším cílem je, abychom zvíře pobytem v útulku nestresovali, netrápili, ale naopak, abychom mu zde dali co nejvíce dobrého, protože až na malé výjimky se k nám dostávají a budou dostávat hlavně ta zvířata, která ve svém životě poznala málo lásky a lidské dobroty... ěříme, že našim přístupem se nám podaří pomoci velkému množství němých, i přesto milujících tváří. Naším cílem je co nejlépe zkvalitnit pobyt pejsků a kočiček v útulku, přesto i my víme, že sebelepší péčí nedokážeme nahradit teplo domova a láskyplný přístup majitele… Proto všem zvířátkům přejeme ať u nás každé najde svoji rodinu, která mu vynahradí vše špatné..
Jak pomoci: Venčení, nzerce psů
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám