Datum:
22.8.2016
WebID:
W5W27G

Louisianský leopardí pes- Catahoula

Popis

Louisianský leopardí pes - Catahoula - je velmi vhodný jako rodinný strážný pes, ideální společník a kamarád pro děti, ale i na psí sporty a lovecké účely. Catahoula je všestranné plemeno, původně využívané americkými rančery na zahánění dobytka, lov divokých sviní v bažinách Louisiany, lov mývalů, ale i jako policejní pes. Vznikl křížením psů španelských konqistadorů s indiánskými psy a červeným vlkem na území dnešní Louisiany a Texasu. Krásná šteňátka s PP.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám