Logopedi (kromě klinických logopedů) Speciální

Logopedi (kromě klinických logopedů) Speciální pedagog - komunikační terapeut/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 250 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01 do 2016-12-31. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce Pardubice (sídlo organizace) Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní úvazek zkrácený 20 hodin týdně. Možné i na DPP Náplň práce: - Výkon logopedické péče u dětí s poruchami autistického spektra, poruchami komunikace a sociální interakce, - Spolupráce se sociálními pracovníky při plnění individuálních plánů rodin s dětmi. Požadujeme: - Ukončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika (zakončené státní závěrečnou zkouškou z logopedie), - Dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat v týmu i samostatně, - Spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, trpělivost, - Ochotu k průběžnému vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii, - Výbornou znalost práce s počítačem. Výhodou: - 1 rok praxe v oblasti speciální pedagogiky, - Řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: - Práci na dohodu o provedení práce, - Nástup dle dohody, - Nástupní mzdu 250, - Kč/hod, - možnost odborného růstu a vzdělávání, - prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci, - možnost navýšení hodinové sazby a úvazku po zapracování. Životopis a motivační dopis zasílejte e-mailem na adresu: hana.janikova@ric.cz , termín uzavírání přihlášek průběžně každý pátek. Do předmětu emailu napište: VŘ Speciální pedagog - komunikační terapeut Životopis je potřeba doplnit o následující prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování." Případné další dotazy zodpoví Ing. Mgr. Hana Janiková, MBA, telefon: +420 739 025 071... Pracoviště: Rodinné Integrační Centrum o. s., Prodloužená, č. 278, Pardubice, okres Pardubice, 530 09 Pardubice 9. Informace: HanaJaníková, +420 739 025 071, hana.janikova@ric.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice, poslední změna: 2016-09-23T00:45:52.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Speciální pedagog - komunikační terapeut/ka
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Pardubicích
Kraj: Pardubický
Okres: Pardubice
Mzdové rozpětí od: 250
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Pracovní poměr do: 31.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce Pardubice (sídlo organizace) Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní úvazek zkrácený 20 hodin týdně. Možné i na DPP Náplň práce: - Výkon logopedické péče u dětí s poruchami autistického spektra, poruchami komuni...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Rodinné Integrační Centrum o. s.
Ulice: Prodloužená
Obec: Pardubice
: Polabiny
Kontaktní osoba: HanaJaníková
Kontaktní telefon: +420 739 025 071
Kontaktní email: hana.janikova@ric.cz
Kraj: Pardubický

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.