Datum:
1.10.2016
WebID:
WEWX8Y

Labradorský retrívr

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Labradorský retrívr
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ne

Popis

Brontík čeká na záchranu a nový domov   Brontík (č.4859), německý ovčák X labradorský retrívr, asi 7-8 let starý pes, v kohoutku cca 66 cm, kastrovaný. Brontík je v útulku od prosince 2015. Je to pes většího rámce. Pravděpodobně je to kříženec německého ovčáka a labradorského retrívra, s jistotou to ale nevíme. Na procházkách je klidný, na vodítku chodí jako pan pes a netáhne. Umí povely sedni a lehni, zvládá to i bez piškotku, ale pro piškotek je splní ještě raději.  Pokud byste si chtěli Brontíka pořídit k jinému pejskovi, snášenlivost by se musela vyzkoušet přímo v útulku. Nejlepší je přivézt svého pejska a oba společně vyvenčit. V útulku obývá kotec sám.  Brontík je vhodný k domku se zahrádkou, kde by měl k dispozici zateplenou boudu. Pozemek svého páníčka určitě skvěle ohlídá... neproklouzne ani myška.  O jeho minulosti nic nevíme, ale stejně jako každý pejsek v útulku si i Brontík zaslouží najít milujícího páníčka, který mu poskytne stabilní prostředí bez stresu, pohodlí a pocit, že je milován. Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 600, - Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 h.  www.utulek-jimlin.cz  Tel.: 604451258

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8:00 - 14:00
Úterý:8:00 - 16:00
Středa:8:00 - 14:00
Čtvrtek:8:00 - 16:00
Pátek:8:00 - 14:00
Sobota:9:00 - 11:30
Neděle:9:00 - 11:30

Otevřít mapu v novém okně

Jak pomoci: Venčení, Manuální práce, Stříhání psů, Inzerce psů
Adresa: Jimlín 147 44001 Louny - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám