Datum:
5.9.2016
WebID:
WZBUR6

Labrador retriever - štěňátka s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Labradorský retrívr
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Dohodou
Město: Boleradice
Kraj: Jihomoravský
Okres: Břeclav

Popis

Labradorský retrívr - CHS Royal Glade přijímá rezervace na štěňátka s PP ze zahranič. krytí s velmi zajímavým rodokmenem, 1. štěňátka v ČR po nádherném psovi původem z Finska, maminkou je naše neumazlenější a velice úspěšná fenka Mája. Oba rodiče 100% zdrávi(nadstandard genet. zdravotní testy) s perfektní povahou, budou vhodná jak na výstavy a další chov (není podmínkou), ale především budou skvělými společníky do rodin s dětmi, lidem aktivním, ale i starším lidem.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám