Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kříženec
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: fena
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Zdarma
Země: Slovenská republika

Popis

Kříženec - Daisy je 3 mesiačné šteniatko, je v dočasnej starostlivosti v okrese Galanta. Je to veselé a hravé šteniatko, má rada deti a milú spoločnosť. Občas je nezbedná, ale z toho vyrastie. Učí sa pomerne rýchlo. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a zaplatenie poplatku.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám