Datum:
28.9.2016
WebID:
W32GGB

Kříženec - krásná štěňata

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kříženec
Průkaz původu: Ne
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: 1 000
Kraj: Liberecký
Okres: Česká Lípa

Popis

Kříženec - fenku a pejska (celí bílí). Štěňata jsou narozena 25.07.2016, jsou 3x odčervena a očkována. Odchovaná v rodině, v baráku s velkou zahradou. Jsou plně socializovaná, kontaktní a hravá. Mají předpoklady pro všechny psí sporty. Rodiče jsou kříženci a je možné je oba vidět. Cena za štěně je 1.000 Kč (náklady na odčervení a očkování).

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám