Datum:
18.9.2016
WebID:
W6CFTW

Knírač malý černý

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Knírač
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Dohodou
Kraj: Praha
Okres: Praha 9

Popis

Knírač - CHS Veles Star proda nádherná a kvalitní štěňátka malého černého knírače s PP, po výstavně úspěšných rodičích. Oba splňují náročné podmínky do chovu a mají vyšetření očí na dědičné choroby negativní. 2 pejsky. Předpoklad velice atraktivního výstavního exteriéru, veselých a hravých povah. Štěňátka vhodná do rodin s dětmi, na výstavu i pro radost. K odběru ihned. Jsou odčervená, očkovaná, vybavena čipem a pasem.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám