Datum:
23.8.2016
WebID:
WJAT2Y

Keeshond / vlčí špic štěňata s PP

Popis

Německý vlčí špic - prodám krásná a kvalitní štěňata keeshonda s PP po kvalitních, zdravotně vyšetřených rodičích vynikajícího, výstavního exterieru, zahraniční krve. Štěňata s předpokladem na chov a výstavy, unikátní spojení. Výstavy ani chov není podmínkou. Ideální, nenáročný, všestranný, přizpůsobivý, inteligentní, lehce vychovatelný, střední velikosti, rodinný pes vhodný do rodin k dětem, ostatním zvířatům a zároveň vynikající čiperný, ostražitý hlídač k RD a ochránce rodiny. 12.000 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám