Datum:
16.10.2016
WebID:
WG8YJF

Kavalír King Charles španěl

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kavalír King Charles španěl
Pohlaví: fena
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

SOFIE 3 roky očkovaná, čipovaná, jiná psí parťačka nebo kastrovaný pejsek, veselá, hravá, rodinný dům se zahradou. Dočasná péče Třebíč. Rošťácká, veselá, mazlivá, energická, vděčná, závislá na společnosti, milující život a svou rodinu. To je Sofie. Její nejlepší den je začít po ránu piškotem, jogurtem nebo nějakou psí dobrotou. Pak řádit na oplocené zahradě s psí parťačkou. Volně si běhat, hrát si, vymýšlet různé psí lumpárny. A v noci se k sobě přitulit a snít společné sny. Sofinka vážně nemá ráda samotu. Je zvyklá být s pejsky 4-6 hodin bez lidí. I když je plašší, má ráda malé děti. Bojí se prudkých pohybů a mužů. Když se ji zdá, že ji dlouho nikdo nemazlil, přijde si sama pro pohlazení. Umí si dost hlasitě říct, když se ji něco nelíbí. Ideální psí parťák je ztřeštěná psí holka, která má radost ze života, není dominantní a chybí ji jen stejná psí kamarádka. Sofinka s ní bude běhat po venku, bude ji všude následovat, připojí se k ní na procházce a po celém dni, plném dobrodružství, ji přijme ve svém pelíšku. Kromě řádění na zahradě, miluje procházky. Drží se paničky a přiběhne na zavolání. Z procházky by jen vynechala obojek, s tím zatím trošku bojuje. Hledáme novou rodinu v blízkosti Třebíče, z Vysočiny nebo od Brna. Jste pohodová rodina, která podniká všechno se svými pejsky? Máte doma pejska, který hledá pravého parťáka? A myslíte, že je Sofie ta pravá? Pak se stačí jen ozvat. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení. tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861 volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny: PO-PÁ: 10-18 hodin

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Naše sdružení bylo založeno, aby pomáhalo něžným kavalírům, kteří se ocitli v ohrožení života nebo jsou v jiné nouzi. Působíme v celé České i Slovenské republice. Jsme parta dobrovolníků, kteří pomáhají ve svém volnu, bez nároků na finanční odměnu. Nemáme žádné dotace ani jiné příspěvky od státu. Naše pomoc je závislá na vaší pomoci. Kavalír King Charles Španěl je pejsek s obrovským srdcem, inteligentní, přizpůsobivý, laskavý. Pejsek, který velmi potřebuje společnost. A i tito pejsci se ocitají bez domova, se zlomenou psychikou! Hnusní množitelé je vyhazují, jako nepotřebné zboží. Zdecimované a nemocné. Naše sdružení hledá nové láskyplné domovy, kde tito pejsci začínají nový život. Život plný lásky, přátelství, dostatku jídla a veterinární péče...
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: Praporce 1131 68605 Uherské hradiště - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám