Datum:
16.10.2016
WebID:
WMSCBE

Kavalír King Charles španěl

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kavalír King Charles španěl
Pohlaví: fena
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 4
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

JASMÍNKA 4-5 let, očkovaná, čipovaná, zdravá, aktivní, plachá klidná lokalita, dům se zahradou přátelská psí kamarádka nebo kastrovaný kamarád. Misto dočasné péče Hlinsko. Něžná, plachá, umazlená, milující, oddaná, kouzelná princezna Jasmínka ušla obrovský kus cesty, aby našla tu nejlepší mazlící a milující rodinu. Jasmínka je drobnější holčička, která naprosto zbožňuje svoji rodinu. Oddá se vám celým svým srdcem. Domov bude středobodem jejího světa. Její místo jistoty a bezpečí. Proto potřebuje pohodovou psí kamarádku, nejlépe kavalírku, která ji naučí, že právě tahle rodina je to nejlepší, co ji mohlo potkat. Možná ji naučí i nějakým lumpárnám, aby Jasmínka zjistila, jak si užívat pravého psího života. Lidská milující náruč je velká a ona se ráda o mazlení podělí se svým psím parťákem. Svou paničku bezmezně miluje. Chce jí být pořád na blízku a mít ji nadohled. Při návratu domů vás uvítá nevýslovně šťastný pejsek. Jejím obrovským štěstím je užívat si lásku, mazlení a neustálou pozornost. Je to drobounký, krásný zloděj volného času. Zahrada je její ráj, kde může v bezpečí běhat. Když necháte otevřené dveře, sama si vyběhne, když se potřebuje vyvenčit. Miluje pohyb a užívá si i delší procházky do přírody. Není to pejsek, který by si užíval procházky po městě. Po perném dnu, plném dobrodružství, mazlení, lásky a péče se k vám přitulí v posteli a spokojeně usne, protože je doma, v bezpečí u vás. Když bude doma s jiným pejskem, vydrží bez jakéhokoliv problému 5 hodin. Časem se jistě naučí víc. Jasmínka je úžasná holka, která se bála i svého stínu. Za 2 měsíce se v dočasném domově naučila chodit na vodítku, pít z misky a hygienickým návykům. Přišla o hodně zoubků, kvůli extrémně zanedbané péči. Ale to ji nebrání, aby s obrovskou chutí zvládla malé granule nebo vařenou stravu. Je to plaché stvoření. Bojí se hluku, cizího prostředí a cizích lidí. Proto není vhodná do rušného prostředí a k malým dětem. Bojí se mužů. Chce to trpělivost a plnou kapsu dobrůtek, aby zjistila, že i muži ji můžou dát lásku a pocit bezpečí. Kvůli její psychice by bylo fajn, kdyby se před adopcí Jasmínka se svou rodinou párkrát potkala. Máte velké srdce a chybí vaší rodině oddané, něžné stvoření, které bude vždycky při vás? Které vám dá celým svým kavalířím srdcem najevo, že jste pro něj všechno? Chybí vaší holčičce psí kamarádka, o kterou se může starat, učit ji a dělit se o s ní o spoustu lásky, kterou máte? Tak jste ji našli :) Stačí jen zavolat. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení. tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861 volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny: PO-PÁ: 10-18 hodin

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Naše sdružení bylo založeno, aby pomáhalo něžným kavalírům, kteří se ocitli v ohrožení života nebo jsou v jiné nouzi. Působíme v celé České i Slovenské republice. Jsme parta dobrovolníků, kteří pomáhají ve svém volnu, bez nároků na finanční odměnu. Nemáme žádné dotace ani jiné příspěvky od státu. Naše pomoc je závislá na vaší pomoci. Kavalír King Charles Španěl je pejsek s obrovským srdcem, inteligentní, přizpůsobivý, laskavý. Pejsek, který velmi potřebuje společnost. A i tito pejsci se ocitají bez domova, se zlomenou psychikou! Hnusní množitelé je vyhazují, jako nepotřebné zboží. Zdecimované a nemocné. Naše sdružení hledá nové láskyplné domovy, kde tito pejsci začínají nový život. Život plný lásky, přátelství, dostatku jídla a veterinární péče...
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: Praporce 1131 68605 Uherské hradiště - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám