Jistě kdesi žije žena

Jistě kdesi žije žena, která by vydržela trávit volné chvíle toulkami po vlasti české s mužem 52letým cca 73kg vážícím a asi 173cm měřícím, s knírkem a delšími vlasy vpředu zdobící vyšší čelo. Slušný humor samozřejmostí. Jsem abstinent - nekuřák a ačkoli Pražák, vítám ženu mimopražskou ale není podmínkou. P.S - modrookým, šťastně rozvedeným bez závazků, zaměstnaným u BS.

Typ inzerátu: Nabídka
Věk: 52
Výška: 173 cm
Váha: 73 kg
Kraj: Praha
Okres: Praha 1

Kontaktní informace

Tento inzerát byl podán "pod značkou" 349833A, proto kontaktní informace nejsou zveřejňovány.

Na inzerát pod značkou je možné odpovědět jen písemně. Do obálky vložte Vaši odpověď a zalepte ji. Do levého horního rohu přední strany obálky napíšete značku, pod kterou byl inzerát otištěn (nejlépe velkými písmeny a zřetelně) a obálku odešlete na adresu:

ANNONCE
P.O.Box 94
180 00 Praha 8

Na inzerát pod značkou je možné odpovědět do 17 dnů od jeho posledního zveřejnění. Odpověď také můžete přinést osobně do kterékoliv redakce ANNONCE (v době uzavření redakce můžete odpověď vhodit do redakční schránky).

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.