Datum:
10.10.2016
WebID:
WAUYH7

Jezevčík hladkosrstý

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jezevčík hladkosrstý
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • Pro začátečníky: Ano

Popis

Štoflík je 7letý jezevčík. Před třemy týdny se dostal do útulku, ale ihned po uplynutí karantény našel nový domov. Ten mu bohužel nevyšel a po pár dnech byl vrácen zpět z důvodu devastace bytu o samotě. Štoflík je moc hodný pes, ale trpí separační úzkostí a o samotě kouše do všeho co najde a hodně vyje. Proto je vhodný pro někoho, kdo s ním bude stále, poté to bude ten nejhodnější a nejspokojenější pes. Ještě nezačala ani zima a Štoflíkovi už teď je velmi chladno, je zřejmně zvyklý na byt. Proto doufáme, že i přes tu jeho neřest najde co nejdříve nový domov. Snad to stihne dříve, než se začne opravdu zima hlásit o slovo. Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je nutný platný OP a vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Jirkov, Nový Březenec 706, email: psiutulek-chomutov@seznam.cz , tel. 732248887

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:8-.16. hod
Úterý:8-.16. hod
Středa:8-.16. hod
Čtvrtek:8-.16. hod
Pátek:8-.16. hod
Sobota:10-14 hod
Neděle:10-14 hod
Vzhledem k tomu, že psí útulky Chomutov a Jirkov máme ve společné správě přinášíme Vám i nabídku našich pejsků společně. V detailu každého pejska najdete, ve kterém z útulků je právě umístěn. Útulky jsou od sebe vzdáleny 7km. Adresy: Psí útulek Chomutov: Beethovenova 5407, Chomutov. Psí útulek Jirkov: Nový Březenec 706, Jirkov.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám