Datum:
26.10.2016
WebID:
WRPKDQ

Jezevčík drsnosrstý

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jezevčík drsnosrstý
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Hugoušek byl sražen autem a nalezen ve velmi špatném stavu u silnice. Podstoupil 3 operace, které naštěstí proběhly úspěšně. Hugoušek má velkou touhu žít, díky tomu se uzdravuje celkem rychle. Nejspíš bude trochu kulhat, ale díky své houževnatosti to pro něj nebude žádný problém. Hugo je takový malý tvoreček s obrovským srdcem, miluje děti, kočky, ostatní psy a vůbec všechny. Zažil si spoustu utrpení a proto si zaslouží páníčka, který mu to všechno vynahradí a bude ho mazlit a mazlit a mazlit.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Čtvrtek:14:00 - 17:00
Neděle:14:00 - 17:00

Otevřít mapu v novém okně

Přes 10 let se zabýváme záchranou a následnou péčí o nechtěné, týrané a nalezené psy. Každý den se staráme o to, aby se u nás měli co nejlépe, mají u nás všechno. Jenom opravdovou lásku a DOMOV jim může dát pouze nový majitel.
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu
Adresa: Vendolí 42 56914 Vendolí - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám