Datum:
17.10.2016
WebID:
WAF7TS

Jezevčík dlouhosrstý

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jezevčík dlouhosrstý
Pohlaví: fena
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 12
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Borinka je cca 12 letá drobná fenečka jezevčíkovitá ( 7 kg ) , která spolu se svými syny žila celý život v kotci. K nám přišla velice zanedbaná, podvyživená, kůže sežraná od blech. Nyní se musí dostat do kondice, musí se vyléčit svědivá vyrážka ( nepřenosná na člověka i zvířata ) a teprve pak může být očkovaná, kastrovaná a budou ji odstraněny nádory na mléčných žlázkách. Je moc milá, hodná a stále trochu ustrašená, chtěla by se stále tulit a mazlit, , ale pozornost si nevynucuje, stačí ji být v blízkosti člověka, stulit se do klubíčka a spinkat. Na procházkách je hodná, drží se člověka, ovšem na přivolání zatím nereaguje, buď je nahluchlá, nebo není zvyklá. URGENTNĚ pro ni hledáme PĚSTOUNY, tedy DOČASNÝ DOMOV v okolí Havířova, kde by měla BORINKA možnost v klidu nabrat sil, vyléčit se a naučit se fungovat v rodině, aby měla šanci najít na stáří konečně láskyplný domov, který dosud nezažila. BORINKU můžete navštívit u nás v azylu v Albrechticích u ČT. Více info na tel. 724 121 429.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Spolek pro pomoc pejskům nalezeným, v nouzi, zachráněným z množíren. A v neposlední řadě také hledáme domov útulkáčúm, kteří jsou v útulcích někteří i již několik let a bez naší pomoci už nový domov najdou jen velice těžko.
Jak pomoci: Venčení, Domácí depozita
Adresa: Bažantnice 428 73543 Albrechtice - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám