Datum:
22.9.2016
WebID:
WTCAAT

Jezevčík dlouhosrstý

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jezevčík dlouhosrstý
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

ŠMUDLÍK pes, kříženec jezevčíka , narozen 2008, bude čipovaný a kastrovaný Šmudlík se k nám dostal od majitelky, která se není schopna o pejska kvůli nemoci starat. Šmudlík je přátelský a milý pejsek, zpočátku může být občas trošičku nesmělý.Je to hodný a roztomilý pejsek, který si zaslouží, aby ho budoucí páníček naplno zbožňoval. Šmudlík má rád procházky, rád se svojí novou rodinou vypraví do přírody. Na pohyb ale není nijak náročný, dokonale by se hodil i jako kamarád ke starším lidem. Šmudlík je čistotný, hodí se do bytu nebo do domečku se zahrádkou. O samotě neštěká a nedemoluje. S druhými pejsky je kamarád, kočičkám také neubližuje.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Jsme sdružení na pomoc opuštěným a týraným pejskům a kočičkám. Nejsme klasický útulek protože všechna zvířátka máme u sebe doma. Nemáme žádné kotce. Zvířátka s námi bydlí a tak mají nejvyšší komfort. Pomáháme hlavně pejskům menších plemen, starým, týraným, odloženým a nechtěným a nalezeným kočkám.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Manuální práce, Grafika, web, PR
Adresa: Čtyřkoly 25722 Čtyřkoly u Benešova - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám