Datum:
7.2.2017
WebID:
WK3HE4

Jezevčík dlouhosrstý

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jezevčík dlouhosrstý
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Popis

Pes vrácen majitelem, který si ho vzal před xxxx měsících ze záchytné stanice. "prý dvakrát kousl". Pes čeká na nový domov, kde ho jen tak někde neodloží.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:15:00 - 18:00 (nebo tel.
Úterý:15:00 - 18:00
Středa:15:00 - 18:00
Čtvrtek:15:00 - 18:00
Pátek:15:00 - 18:00
Sobota:dle telefonické dohody
Neděle:dle telefonické dohody

Otevřít mapu v novém okně

Zřizovatelem záchytné stanice pro opuštěné a toulavé psy je město Odry, provoz zaštiťuje odbor životního prostředí. Máme 3 malé kotce pro psy a 2 velké kotce pro psy. Naše záchytná stanice neslouží jako hotel pro psy. (např. pokud majitelé odjedou na dovolenou apod.) Záchytná stanice slouží pouze pro opuštěné a toulavé psy a funguje nepřetržitě již od roku 2001. Celkem tudy prošlo asi 300 pejsků. Zajišťujeme jak veterinární péči, tak čistotu a adaptibilnost všech psů. To znamená, že vyhození a opuštění pejsci přicházejí do co největšího kontaktu s lidmi.
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů, Inzerce psů, Jiná
Adresa: Loučky 207 74235 Odry - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám